Facebook školy

Naši partneři

 

Návštěvnost stránek

počítadlo.abz.cz

   ZÁVĚREČNÝ KONCERT  

15.06.2017

Fotogalerie  ZDE

 

   KLAVÍRNÍ KONCERT ŽÁKŮ  

SL. UČ. POCHOBRADSKÉ

22.06.2017

V příjemných prostorách kavárny Beethoven se 22.června uskutečnil závěrečný koncert žáků klavírní třídy slečny učitelky Jany Pochobradské. Malí muzikanti se slavnostně oblékli a hráli svým rodičům,prarodičům i přátelům s radostí a velmi procítěně. Chválu si zaslouží i všichni hosté ze třídy paní učitelky Lady Abrahamové. Žáčkům i jejich doprovodu přeji krásné léto a hodně elánu do dalších hudebních let.

Fotogalerie  ZDE

   KLAVÍR. KONCERT ŽÁKŮ P. UČ. ABRAHAMOVÉ 

V prostorách hudebního sálu Biskupského gymnázia se konal 14.června klavírní koncert. Připravila ho paní učitelka Lada Abrahamová se svými žáky. Panovala pohodová atmosféra a hudební výkony byly na vysoké úrovni.

Fotogalerie  ZDE

   ZPÍVÁME LÉTU 

Dne 21.6.2017 proběhl pěvecký  koncert s názvem Zpíváme letu. Vystoupili zde žáci ze třídy p.uč Petry Čížkové. Měli jsme tu možnost zpříjemnit si předprázdninove odpoledne poslechem spousty krásných písní. Zazněly zde písně různých stylů a období, tak si mohl každý přijít na své. Všichni si to náramně užili a už se těšíme na další koncert.

Fotogalerie  ZDE

   KONCERT POPULÁRNÍCH MELODIÍ 

KONCERT P. UČ. HONCŮ

05.06.2017

Fotogalerie  ZDE

   SBOROVÝ MARATON 

30.05.2017

Fotogalerie ZDE

Vide ZDE

   KONCERT FLÉTNOVÉ TŘÍDY P.UČ. VÁŠOVÉ 

26.05.2017

Fotogalerie  ZDE

   BALETNÍ KONCERT: POJĎTE S NÁMI DO GALERIE 

23.05.2017

23.5.2017 se konal další z řady samostatných koncertů tanečního oddělení ZUŠ Krupka. Tentokrát s názvem "Pojďte s námi do galerie".
Rozumějme do galerie - obrazárny. Než mohly děti vystoupit z "obrazů" na prkna jež znamenají svět a potěšit svým tancem naše diváky, předcházely tomuto měsíce příprav. Výběr hudby, úprava hudby, tvorba choreografie, návrhy a realizace kostýmů, nafocení dětí pro velkoformátové fotografie, jejich grafická úprava a tisk. A samozřejmě trénink a trénink ..... Pomohli opět "staří" , ale i noví, známí. Rodina Zieglerových, Mgr. Martin Simčo, Ing. Jiří Závodný, paní Hrbková, Hana Bidrmanová, Jitka Soorová, Vladimír Borja Rodriquez, Veronika Jarošová, Ing. Radek Herites, Jan Koliha. V neposlední řadě patří dík řediteli ZUŠ Krupka a rodičům žáků. Každý přispěl svým dílem k úspěchu našich dětí. A úspěch měly. Zaplněný tleskající sál, slzičky rodičů a prarodičů, šťastné tvářičky účinkujících dětí jsou pro nás odměnou. Ivana Heritesová a Pavla Wasserbauer

Děkkujeme panu Mackovi za krásné fotografie.

Fotogalerie  ZDE

Video ZDE

   POPOVÁ ZPÍVANDA 

17.05.2017

Varnsdorf

A aby toho nebylo málo, den po finále, ve středu 17. května, vyrazila děvčata z Tria Be Happy ve složení Johanka Chlupáčová, Sarah Nikol Jirsová a Adéla Urbanová pod vedením Mgr. Jany Honců, do Varnsdorfu. Každý rok tam ZUŠ Varnsdorf pořádá pěveckou soutěž Popová zpívanda. Johanka Chlupáčová s písní Paper bag od Fiony Apple získala 1. místo a Adéla Urbanová si s písní S odvahou od Olgy Lounové vyzpívala 2. místo. Děvčatům a paní učitelce gratulujeme!!!

Fotogalerie  ZDE

   SOUTĚŽ JUNIOR TALENT 

16.05.2017

Trio Be Happy ve složení Johanka Chlupáčová, Sarah Nikol Jirsová a Adéla Urbanová pod vedením Mgr. Jany Honců, se přihlásilo do soutěže Junior Talent, kterou pořádá ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě. První kolo soutěže se hodnotilo ze zaslaných nahrávek. Druhé kolo se konalo 22.dubna v Mostě a děvčata si s písní Don´t worry about me, od zpěvačky Frances,vybojovala postup do velkého finále. V den „D“,v úterý 16. května, Trio Be Happy získalo skvělé třetí místo!

Fotogalerie ZDE a ZDE

Video ZDE

 

   ABSOLVENTSKÝ KONCERT  

16.05.2017

Fotogalerie  ZDE

   JARNÍ KONCERT  

24.04.2017

Fotogalerie  ZDE

   KOMÁŘI BYLI NA SOUSTŘEDĚNÍ  

21.04.2017

Mgr. Jana Honců

Pěvecký sbor Komáři, ze Základní umělecké školy v Krupce, se pod vedením Mgr. Jany Honců, vydal v pátek 21.4. 2017 na víkendové soustředění do penzionu Tornův mlýn u Úštěka.

Aby děti ze sboru navázaly nová přáteství, soustředění se účastnila také ZUŠ Podbořany a to několik žáků výtvarného, klávesového a kytarové oddělení.

První večer probíhal v duchu seznamovacích her. Sobotní den byl tím nejnáročnějším. Pěvecký sbor pilně trénoval nové i starší písně. Největším hitem se stala píseň Waka waka od Shakiry.

Celé sobotní dopoledne se zkoušelo a ačkoliv počasí nevypadalo přívětivě, po obědě děti vyrazily obdivovat krásy přírody v okolí penzionu. Po procházce se opět zpívalo. Večer si děti mohly zatančit na diskotéce a zazpívat karaoke.

V neděli proběhl malý koncert pro rodiče, kteří si přijeli pro podbořanské děti. Všichni sklidili obrovský potlesk.

Zkrátka jsme si užili spoustu zábavy, ale také jsme udělali mnoho práce!Všichni se těšíme na další takové setkání.

Fotogalerie  ZDE

 

   ÚSPĚCHY V NÁRODNÍCH SOUTĚŽÍCH  

V letošním školním roce proběhly národní soutěže základních uměleckých škol.

Naše škola do soutěží ve hře na klavír a kytaru delegovala 13 žáků a nutno podotknout, že ostatní školy (mimo teplické zušky) měly v soutěži po 1 - 2 žácích.

V okresním kole ve hře na klavír, které se pořádalo v Teplicích dne 28. února, soutěžili a získali umístění tito naši žáci: Jana Damková, Charlotta Oyawale 1.místo, Irena Reichlová, Justine Ines Hošková, Daniela Kohutová, Veronika Skořepová 2.místo, Věra Jesypenko a Maria Zhenikhová 3.místo. Děvčata jsou ze třídy učitelky Lady Abrahamové.

Ze třídy Marie Reichlové se na 1.místě umístila Eva Žebrová, čestné uznání obdržela Ráchel Zimová. Do krajského kola soutěže postoupila výborná klavíristka Jana Damková. V obrovské konkurenci získala 3.místo.

Obdržet umístění v tomto kole, kde se soutěží zúčastnila většina hudebních škol z kraje, je obrovský úspěch.

Fotogalerie  ZDE

   BŘEZNOVÝ KONCERT ŽÁKŮ  

07.03.2017

Fotogalerie  ZDE

   KONCERT POPULÁRNÍCH MELODIÍ  

26.01.2017

Fotogalerie  ZDE

   VÁNOČNÍ KONCERT  

18.12.2016

Fotogalerie  ZDE

VIDEO - Irenka Reichlová, flétna

   VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ  

15.12.2016

Dne 15. prosince  se uskutečnil koncert žáků  p.uč. Petry Čížkové, s názvem Vánoční zpívání. Celý koncert se nesl v duchu vánoční pohody. Zazněly zde ty nejznámější vánoční skladby a koledy. Žáci zazpívali i pár méně známých, přesto stejně úchvatných písní.  Jako host zde vystoupil pěvecký sbor naší školy Komáři a žáci z pěvecké třídy Jany Honců. Vánoční zpívání mělo od začátku až do konce plné hlediště, tak věříme, že se při dalších příležitostech opět setkáme a to opět v hojném počtu.

Fotogalerie  ZDE

   ADVENT V KRUPCE  

27.11.2016

VIDEO - Nela Nunhartová - K jesličkám pastýři

VIDEO - Kája Karička - Hřej, sluníčko

VIDEO - Anetka Vlasáková - Zelená se louka

   ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU  

V HUSITSKÉ ULICI

26.11.2016

Fotogalerie  ZDE

  LISTOPADOVÝ  KONCERT  

15.11.2016

Fotogalerie  ZDE

   PODZIMNÍ KONCERT  

18.10.2016

Fotogalerie  ZDE

Naše úspěchy

GRATULUJEME

 

NAŠI ABSOLVENTI 2020/2021

 

http://www.zuskrupka.cz/sites/default/files/page/2021/06/60x40%20%20web.jpg

 

NAŠI ABSOLVENTI 2019/2020

 

 

Ivan Dulin , hra na kytaru

ze třídy p. učitele  Jana Záruby obsadil v okresním kole soutěže 1. místo s postupem do krajského kola.
 
 
Josefína Zrubecká, hra na klavír
ze třídy p. učitelky Lady Abrahamové obsadila v okresním kole soutěže 1. místo.
 
Soukupová Tereza, hra na klavír
ze třídy p. učitelky Zhanny Shepelevy obsadila v okresním kole soutěže 3. místo.
 
Arina Shpakovskaya , hra na klavír
ze třídy p. učitelky Zhanny Shepelevy obdržela v okresním kole soutěže čestné uznání.
 
Tomáš Nedvěd ze třídy p.učitele Jana Záruby, se zúčastnil hudební olympiády ČR a získal čestné uznání.
 
 

Michala Fujavová, bývalá žačka paní učitelky Ing. Ivany Heritesové, je studentkou 2. ročníku Pražské taneční konzervatoře. Individuální studijní plan dle osnov konzervatoře jí umožňuje Taneční akademie Scenic s.r.o. v Ústí nad Labem. Vzhledem k jejímu pohybovému talentu byla dokonce přijata ke studiu bez přijímacích zkoušek. Michaela v současné době studuje na Biskupském gymnáziu v Krupce a denně dojíždí v odpoledních hodinách do Ústí nad Labem na hodiny individuálního studia klasického a moderního tance. Každého půl roku pak musí splnit zkoušky z tanečních oborů v Praze na taneční konzervatoři. Míša se paní učitelce vyjádřila, že tento způsob studia baletu je velmi náročný, ale je nadšená.

 

 

Lucie Schneiderová byla letos přijata ke studiu hry na saxofon na Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. Do základů hudby ji zasvětil její dlouholetý vyučující Mgr. Radek Arnold.

Lucie začala hrát na zobcovou flétnu, později přešla ke hře na klarinet a saxofon.

Do naší školy ještě dochází i na lekce klavíru.

 

 

 

Ivan Dulin je dlouholetý žák Mgr.Jana Záruby. Ivan se v letošním školním roce také  připravoval na přijímací talentové zkoušky. Ty úspěšně vykonal a proto se od září bude věnovat studiu hry kytaru na blízké teplické konzervatoři.

 

 

Všem našim žákům přijatých na konzervatoř gratuluji. Jejich vyučujícím přeji další úspěchy v jejich další činnosti.

Michaele, Lucii a Ivanovi za naší školu přejeme hodně úspěchů v jejich studiu.

 

ZUŠ Stanislava Šebka v Krupce má v současnosti kolem 260 žáků. Většina z nich je velmi talentovaných. Vedení školy spolu s vyučujícími vyzývá rodiče,

aby dali dětem možnost vniknout do tajů hudby a krásy tance. Jejich děti rádi uvidíme a vyzkoušíme jejich hudební nebo taneční vlohy.V měsíci květnu bude probíhat zápis žáků, sledujte stránky naší školy.(www.zuskrupka.cz). Budeme se těšit.

                                                                              

ředitel školy, Pavel Krs

 

starší úspěchy v Archivu